Sve kategorije

JWZ-BM160 / 230 Mašina za duvanje pod pritiskom

Kontaktiraj nas
Opis

图片 6 图片 7 图片 8

Tehnički parametri

modeljedinicaBM50BM100BM160BM230
Promjer glavnog vijkamm90100100120
Max kapacitet plastificiranja (PE)kg / h170190240350
Vozni motorKw455590132
Akumulirajući volumenL6.212.81824
Snaga motora pumpe za uljeKw30303037
Sila stezanjaKN400600800900
Max space between platenmm450-1200500-1300500-1400800-1800
Veličina valjka W * Hmm880 * 8801020 * 10001120 * 12001320 * 1600
Maksimalna veličina kalupamm700 * 850800 * 1200900 * 14501200 * 1800
Snaga zagrijavanja glave matriceKw28303036
dimenzije mašineL * W * Hm* * 5.6 2.4 3.8* * 5.6 2.5 4* * 7 3.5 4* * 8.2 3.5 5.5
Masa mašineT13.5162036
Ukupna snagaKw110135172230


UPIT